Jak dbać o swoją bieliznę?
Bielizna jest cenna i delikatna, czy to koronkowa, tiulowa czy satynowa, wskazanym sposobem na pielęgnację jest pranie ręczne, w niskiej temperaturze ok. 30°C, nie chlorować, nie czyścić chemicznie, nie suszyć mechanicznie.
Prasowanie nie jest zalecane, z wyjątkiem niektórych części.


Prasować w temperaturze do 110°C.


W przypadku niektórych modeli z wymienioną etykietą możliwe jest pranie w pralce, dlatego zalecamy przestrzeganie instrukcji dotyczących pielęgnacji podanych bezpośrednio na etykietach produktów.

10 wskazówek dotyczących prania w pralce.


Umieścić produkty w ochronnym woreczku. Nie mieszaj kolorów. Maksymalna temperatura 30°C. Najlepiej wywrócić produkt na lewą stronę

.

Nie używaj chloru ani wybielacza, preferuj łagodny detergent.


Aby uniknąć utraty elastyczności, nie suszyć w suszarce i nie zginać, unikać moczenia przez długi czas. Wybierz delikatne wirowanie i płaskie suszenie, unikaj czyszczenia na sucho. Prasowanie nie jest zalecane, z wyjątkiem niektórych części.

Jak przechowywać biustonosze?


Biustonosz na dłużej zachowa swój idealny wygląd jeżeli zadbasz o jego przechowywanie. Biustonosz typu push-up może szybko ulec deformacji. Najlepiej przechowywać go w wydzielonym dla niego miejscu w szufladzie, rozłożony na płasko układając np. jeden na drugi. Inne rodzaje biustonoszy, złóż na pół i umieść miseczkę w miseczce. Tak dłużej utrzymasz je w idealnym stanie.