Kolekcja Terra powstała jako pierwsza i zapoczątkowała istnienie marki Due Lune-"Dwa Księżyce".

Stworzona z przepięknej włoskiej koronki w kolorze czarnym, kolorze który wywołuje emocje, dzięki któremu można uzyskać atmosferę tajemniczości, sexu, wiedzy, niezależności i też władzy. Kolor czarny kojarzony jest z luksusem i wytwornością co sprawia że wiele eleganckich przedmiotów powstaje w kolorze czarnym. Wykorzystywany jest w sprzedaży produktów i usług klasy premium. Czerń w ogóle jest ciekawą barwą bo jest barwą pełną przeciwności.

W kolekcji kolorem towarzyszącym jest kolor srebrny w formie elementu dopełniającego który niesie swoją elegancję minimalizmu oraz uniwersalność,szlachetność, klasę i ponadczasowość.


Kolekcja zawiera 9 modeli takich jak: miękki biustonosz Bralette V Terra z głębokim dekoltem bez fiszbin, Biustonosz Bralette wzmocniony bocznymi fiszbinami dla lepszej układalności i komfortu biustu, ciekawego kształtu Pas Terra z regulowanymi paskami do pończoch, Figi Pełne Terra zbudowane bardziej na linii nogawek w kształcie "pasa" z dodatkiem koronki z przodu i tyłu wykończone w pasie i nogawkach szerszą plisą, Figi Szorty Terra z dużą ilością ażurowej koronki z przodu i tyłu fig, Figi Tanga z ażurowymi paskami, Figi Terra bardziej klasycznej formy z ozdobnym trójkątem z tyłu fig, Stringi Terra najpiękniejsze w całej kolekcji z dekoracyjnym tyłem i dużą ilością pasków, Body Terra zjawiskowej niepowtarzalnej urody.