Monica, to kolekcja koronkowej bielizny w kolorze czarnym. Do odszyć wykorzystano włoską koronkę o bardziej mięsistej strukturze, tak oczekiwaną w nowym sezonie.

Biustonosz to semi-soft, pierś otrzymuje wsparcie od dołu po przez wprowadzenie pianki a górna ćwiarteczka z delikatnej siatki o zalotnej linii górnej krawędzi wprowadza subtelność i delikatność. Fiszbiny metalowe idealnie formują miseczki oraz po przez swój naturalny kształt przylegają do mostka.

Body ma idealną linię podkroju tyłu z krzyżującymi się ramiączkami na plecach. Idealnie nadaje się do snu ponieważ miseczki nie posiadają fiszbin metalowych. Dla bardziej odważnych pań jako ubiór pod marynarkę.

Monica, to kolekcja koronkowej bielizny w kolorze czarnym. Do odszyć wykorzystano włoską koronkę o bardziej mięsistej strukturze, tak oczekiwaną w nowym sezonie. Biustonosz to semi-soft, pierś otrzymuje wsparcie od dołu po przez wprowadzenie pianki a górna ćwiarteczka z delikatnej siatki o zalotnej linii górnej krawędzi wprowadza subtelność i delikatność. Fiszbiny metalowe idealnie formują miseczki oraz po przez swój naturalny kształt przylegają do mostka. Body ma idealną linię podkroju tyłu z krzyżującymi się ramiączkami na plecach. Idealnie nadaje się do snu ponieważ miseczki nie posiadają fiszbin metalowych. Dla bardziej odważnych pań jako ubiór pod marynarkę.