Zapraszam serdecznie do sklepu Due Lune Lingerie z bielizną damską, do zapoznania się z niepowtarzalnymi bestsellerowymi produktami Due Lune Lingerie.


Unikatowe biustonosze jak: biustonosz Ola o unikatowym kształcie miseczekna metalowych fiszbinach i nietypowym rozwiązaniem tyłu, bralette V Terra o trójkątnych miseczkach z wydłużonym ramiączkiem, biustonosz bralette Terra z wzmocnionym bokiem plastikową fiszbiną dla lepszego kształtowania biustu, zostały pozytywnie przyjęte i pokochane przez klientki.


Każda z kolekcji powstaje w oparciu o sprawdzone surowce renomowanych polskich firm oraz niejednokrotnie zagranicznych producentów koronek..


Są to produkty unikatowe wytwarzane w niewielkiej ilości, chronione prawami autorskimi. Powstają od pomysłu na konkretną linię kroju, dopasowaniem surowców oraz akcesoriów. Każde zamówienie wykonane jest z ogromną starannością i dokładnością. Wyróżnikiem produktów Due Lune jest to że przygotowane są metodą rzemieślniczą od początku do końca przez jedną osobę. Przez to są unikatowe, wykonane ręcznie z dbałością na każdym etapie powstawania.


Każda kobieta może stworzyć sobie swój wymarzony komplet dobierając odpowiedni model oraz krój biustonosza, majteczek oraz pasa do pończoch. Całość można uzupełnić w szlafrok, bieliznę do spania wg preferencji surowca z którego powstaje.


Tak wygląda rękodzieło w bieliźniarstwie przy mini produkcji koronkowej bielizny - niepowtarzalność, pojedyncze sztuki, dokładność i precyzja na każdym etapie wytwarzania 😊.